Greenfinity Kvetináč

Greenfinity je nový spoločník do Vášho interiéru. Štýlový a inteligentný kvetináč, ktorý Vám umožní nepretržite pestovať vaše obľúbené rastliny a bylinky jednoduchým, zábavným a estetickým spôsobom.

Dostupnosť Na centrálnom sklade
Kód: 76
€55
Greenfinity Kvetináč
Dizajn vhodný do každej domácnosti
Dizajnové produkty
Vhodné do každej miestnosti
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na všetky objednávky nad 70€ cez Pacektu
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Tovar skladom Vám doručíme do 48 hodín
Tovar skladom
Vám doručíme do 48 hodín

Greenfinity sa stane vaším novým spoločníkom vo vašom interiéri. Štýlový a inteligentný kvetináč, ktorý Vám umožní nepretržite pestovať vaše obľúbené rastliny a bylinky jednoduchým, no zábavným a estetickým spôsobom.

Greenfinity - obr.1

Vďaka funkčnému systému šnúrok dostane vaša rastlina všetky živiny v momente, kedy ich potrebuje. Výsledok: zdravé rastliny s dlhou životnosťou bez rizika preliatia alebo vyschnutia.

Greenfinity - obr.2

Matka príroda vie, čo rastlina potrebuje k životu a kvitnutiu. Stačí zasadiť rastlinku, odrezať 1, 2 alebo 3 výhonky na rozmnožovanie, pridať vodu do sklenenej nádoby a základnej nádrže a Greenfinity sa postará o zvyšok!

Keď sú jej korene dostatočne dlhé (3-5 cm) zasaďte odrezok vedľa materskej rastliny do terakotového kvetináča. Potom ich zasadíte späť do veľkého kvetináča a budete to opakovať... navždy a navždy.

Tento 100% prírodný proces obmedzí Vašu spotrebu vody a odstráni nespočetné množstvo zbytočných plastových kvetináčov. Namiesto toho máte jeden terakotový kvetináč a nádrž na vodu vyrobenú z autentických, ekologických materiálov.

 

 

Rozmery: Š:19,5 x H:13,5 x V:15,5 cm

Hmotnosť: 1032 g

Materiál: Terakotový črepník a sklenená nádobka na vodu