Ceercle – 2 poschodový terakotový kompostér, zeleninová záhrada

Kód: 52
Značka: Ceercle
€619
Na centrálnom sklade

S 2-poschodovou kompostérovou zeleninovou záhradkou Ceercle, si môžete doma vypestovať až 25 rastlín v kvetináči o priemere iba 45 cm a súčasne si vyrobíte vlastný kompost zo zvyškov jedál, vďaka ktorému obohatíte pôdu pre svoje rastliny.

Detailné informácie

Dizajn vhodný do každej domácnosti
Dizajnové produkty
Vhodné do každej miestnosti
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Pri objednávke na 70€ doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na všetky objednávky nad 70€
Tovar skladom Vám doručíme do 48 hodín
Tovar skladom
Vám doručíme do 48 hodín

Podrobný popis

S 2-poschodovou kompostérovou zeleninovou záhradkou Ceercle, si môžete doma vypestovať až 25 rastlín v kvetináči o priemere iba 45 cm a súčasne si vyrobíte vlastný kompost zo zvyškov jedál, vďaka ktorému obohatíte pôdu pre svoje rastliny.

Každý kompostér Ceercle je jedinečný a ručne vyrábaný  z remeselnej keramiky.

Zeleninová záhrada a kompostér v jednom – Ceercle sa skladá z dvoch hlavných terakotových častí, ktoré sú určené na pestovanie rastlín. V strede týchto hlavných častí sa nachádza priestor, ktorý je určený na vermikompostovanie. Pod hlavnou terakotovou časťou sa nachádza terakotová základňa, ktorá umožňuje zber zrelého vermikompostu a kompostového čaju.

Hlavná terakotová časť pozostáva z dvojice terakotových hlavných priestorov, ktoré majú spolu 20 výklenkov, ktoré je potrebné vyplniť zeminou. V strede hlavnej časti sa nachádza trubica, ktorá je prepojená s terakotovou základňou a je určená na kompostovanie. Vďaka tomu Vám vaša nová zeleninová záhrada umožní recykláciu biologického odpadu a nepretržité zásobovanie rastlín živinami. Terakotová základňa umožňuje príležitostné pozbierať vermikompost, ktorý vďaka gravitácií padá do malej nádobky, ktorá je umiestnená v strede terakotovej základne.

Tipy na použitie:

Vermikompostérovú záhradu Ceercle odporúčame používať vonku, na balkóne, terase alebo v záhrade, aby ste rastlinám, ktoré vo vašej vermikomposterovej záhrade rastú dopriali viac svetla. Taktiež je však možné umiestniť vašu zeleninovú záhradu v interiéry, najlepšie však v blízkosti prirodzeného svetla. 

Zeleninové záhradky s kompostérom Ceercle sú ručne vyrábané s využitím remeselného ‚‚know-how‘‘ zo surovej hliny. Každý jeden kus je jedinečný a môže sa líšiť v hmotnosti (+-5%) a v rozmeroch (+-3%). Terakota je živý materiál a jej farba sa môže časom meniť. Výrobca natiera, každú jednu časť zeleninovej záhrady Ceercle hydrofóbnym náterom, tak aby sa zachoval pôvodný vzhľad kusov vytiahnutých z pece čo najdlhšie a aby sa predišlo riziku prasknutia mrazom v zime.  

Hmotnosť:

Terakotová záhrada: 10,5 kg

Terakotový základ: 5 kg

 

Rozmery:

Terakotová záhrada: výška: 34 cm; maximálny priemer: 42 cm

Terakotová základňa: výška 20 cm; maximálny priemer: 33 cm

 

Vo vašom balíku č.1 sa nachádza:

  • 1 terakotové poschodie zeleninovej záhrady + jej terakotový základ
  • 1 kameninová nádoba, určená na zber kompostového čaju
  • 1 terakotová zátka + 1 korková zátka
  • Montážny a užívateľský manuál
  • 1 vrecko kompostových červov
  • 4 bochníky zeminy

 

Vo vašom balíku č.2 sa nachádza:

  • 1 terakotový kvetináč (prídavné poschodie)

 

Materiál:

Terakota

Dodatočné parametre

Kategória: KOMPOSTÉRY
Hmotnosť: 20.5 kg