Spolupracujte s nami

Hľadáme práve TEBA

Máš svoj blog alebo sociálne siete, na ktorých sa venuješ urban gardeningu, rastlinám, vareniu alebo zdravému životnému štýlu? Páčia sa Ti  produkty, ktoré predávame a bavilo by Ťa ich prezentovať?

Ak áno, tak hľadáme práve Teba! Ak spravuješ svoj blog dlhšie ako 6 mesiacov a na sociálnych sieťach Instagram a Facebook máš viac ako 1000 sledovaťeľov, budeme veľmi radi, ak sa nám ozveš práve ty a spomenieš nás vo svojich blogoch alebo príspevkoch na sociálnych sieťach, spolu s našimi produktami. 

Ako na to?

Napíš nám email na spolupraca@growie.sk. V emaily prosím uveď krátke zhrnutie prečo máš záujem prezentovať naše produkty a link na svoj blog resp. sociálne siete (Facebook, Instagram). My si tvoj mail pozrieme a budeme Ťa spätne kontaktovať.

Pri overovaní tvojej prihlášky berieme do úvahy jednak kvalitu príspevkov a dôveryhodnosť účtov na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a celkovú úroveň spracovania blogu.

Priebeh spolupráce

Po nadviazaní spolupráce Ti zašleme poukážku na nákup produktov na webe www.growie.sk. Následne si môžeš produkty od nás vyskúšať a prezentovať ich na svojich sociálnych sieťach do 4 týždňov od obdržania vybraných produktov.

V prípade zverejnenia článku na svojom blogu nám zašleš link na blog, v ktorom píšeš o produktoch od nás. Ak máš účet iba na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram), použi produkty od nás v minimálne 3 príspevkoch a príspevky zverejní do 4 týždňov od obdržania vybraných produktov. Na príspevkoch nezabudni označiť profil @growie.sk.

Ak ťa táto ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať :)