GreenBox

Kód: 64
Značka: BerlinGreen
€199
Na centrálnom sklade

Toto je GreenBox - inteligentná domáca záhrada, ktorú si zaručene zamilujete! Vďaka GreenBoxu môžete premeniť akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti alebo kancelárii na prírodnú oázu s jednoduchou starostlivosťou. Bez námahy pestujte širokú škálu rastlín - dekoratívnych aj jedlých: bylinky, šaláty, paradajky, kvety a ďalšie! Sledujte svoj pokrok pomocou našej inteligentnej aplikácie pre iOS a Android.

Zelená je predsa vždy tou najlepšou voľbou!

Detailné informácie

Dizajn vhodný do každej domácnosti
Dizajnové produkty
Vhodné do každej miestnosti
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Pri objednávke na 70€ doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na všetky objednávky nad 70€
Tovar skladom Vám doručíme do 48 hodín
Tovar skladom
Vám doručíme do 48 hodín

Podrobný popis

Toto je GreenBox - inteligentná domáca záhrada, ktorú si zaručene zamilujete! Vďaka GreenBoxu môžete premeniť akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti alebo kancelárii na prírodnú oázu s jednoduchou starostlivosťou. Bez námahy pestujte širokú škálu rastlín - dekoratívnych aj jedlých: bylinky, šaláty, paradajky, kvety a ďalšie! Sledujte svoj pokrok pomocou našej inteligentnej aplikácie pre iOS a Android. Zelená je predsa vždy tou najlepšou voľbou.

GreenBox ponúka 8 voľných slotov, ktoré môžete vyplniť až 8 rastlinami podľa vlastného výberu. S našou trvalo udržateľnou technológiou PlantPlug si môžete doma vypestovať rôzne druhy jedlých a dekoratívnych rastlín bez toho aby ste si doma spravili neporiadok. V GreenBoxe si môžete kľudne vypestovať:

- Bylinky (Bazalka, Tymián alebo medovka)
- Šaláty a listovú zeleninu
- Chilli papričky a cherry paradajky
- Drobné kvety a jedlé kvety

Experimentujte a zasejte svoje vlastné obľúbené rastliny, aby ste dosiahli prekvapivé (a vzrušujúce!) výsledky. Všetko je čerstvé, prírodné a bez škodlivých látok.

Detaily produktu

Obsah balenia:

V balení GreenBox nájdete všetko, čo potrebujete pre svoju malú domácu záhradku : Štartovaciu sadu PlantPlugs s 8 rozmerovo stabilnými rastlinnými substrátmi a 4 rôznymi semenami (2 druhy bazalky a šalátu); 8 digestorov určených na klíčenie, ktoré premenia GreenBox na malý skleník v ranej fáze rastu rastlín,8 U platní, ktoré zabraňujú plesniam a riasam, ako aj manuál a potrebný zdroj energie.

Rozmery a veľkosť:

GreenBox ponúka dokonalú rovnováhu medzi veľkosťou a funkčnosťou. Inteligentnú domácu záhradku je možné umiestniť kdekoľvek, dokonca ju môžete umiestniť aj na miesta bez slnečného žiarenia. Rozmery sú 40,5 x 21 x 34 centimetrov a mal by byť umiestnený v blízkosti zásuvky.

Materiál a konštrukcia:

GreenBox je vyrobené z eticky získavaného európskeho brezového dreva, ktoré počas výrobného procesu prechádza rozsiahlymi záťažovými testami. Navyše nie je v priamom kontakte s vodou. Elektrické komponenty GreenBoxu sú certifikované nezávislými laboratóriami CE a EMC a pri správnom používaní nepredstavujú nebezpečenstvo požiaru. Plastom sa GreenBox vyhýba všade, kde je to možné. Ak je v GreenBoxe niekede použitý plast, kvôli tomu, že je to nevyhnutné, je použitý iba 100% recyklovaný a recyklovateľný plast.