GreenBox

Značka: BerlinGreen

Toto je GreenBox - inteligentná domáca záhrada, ktorú si zaručene zamilujete! Vďaka GreenBoxu môžete premeniť akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti alebo kancelárii na prírodnú oázu s jednoduchou starostlivosťou. Bez námahy pestujte širokú škálu rastlín - dekoratívnych aj jedlých: bylinky, šaláty, paradajky, kvety a ďalšie! Sledujte svoj pokrok pomocou našej inteligentnej aplikácie pre iOS a Android.

Zelená je predsa vždy tou najlepšou voľbou!

Dostupnosť Na centrálnom sklade
Kód: 64
€199
Dizajn vhodný do každej domácnosti
Dizajnové produkty
Vhodné do každej miestnosti
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na všetky objednávky nad 70€ cez Pacektu
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Tovar skladom Vám doručíme do 48 hodín
Tovar skladom
Vám doručíme do 48 hodín

Toto je GreenBox - inteligentná domáca záhrada, ktorú si zaručene zamilujete! Vďaka GreenBoxu môžete premeniť akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti alebo kancelárii na prírodnú oázu s jednoduchou starostlivosťou. Bez námahy pestujte širokú škálu rastlín - dekoratívnych aj jedlých: bylinky, šaláty, paradajky, kvety a ďalšie! Sledujte svoj pokrok pomocou našej inteligentnej aplikácie pre iOS a Android. Zelená je predsa vždy tou najlepšou voľbou.

GreenBox ponúka 8 voľných slotov, ktoré môžete vyplniť až 8 rastlinami podľa vlastného výberu. S trvalo udržateľnou technológiou PlantPlug si môžete doma vypestovať rôzne druhy jedlých a dekoratívnych rastlín bez toho, aby ste si doma spravili neporiadok. V GreenBoxe si môžete kľudne vypestovať:

- Bylinky (bazalka, tymián alebo medovka)
- Šaláty a listovú zeleninu
- Chilli papričky a cherry paradajky
- Drobné kvety, ale aj jedlé kvety

Experimentujte a zasejte svoje vlastné obľúbené rastliny, aby ste dosiahli prekvapivé (a vzrušujúce!) výsledky. Všetko je čerstvé, prírodné a bez škodlivých látok.

Detaily produktu

Obsah balenia:

V balení GreenBox nájdete všetko, čo potrebujete pre svoju malú domácu záhradku:

  • Štartovaciu sadu PlantPlugs s 8 rozmerovo stabilnými rastlinnými substrátmi a 4 rôznymi semenami (2 druhy bazalky a šalátu),
  • 8 digestorov určených na klíčenie, ktoré premenia GreenBox na malý skleník v ranej fáze rastu rastlín,
  • 8 U platní, ktoré zabraňujú plesniam a riasam,
  • manuál a potrebný zdroj energie.

Rozmery a veľkosť:

GreenBox ponúka dokonalú rovnováhu medzi veľkosťou a funkčnosťou. Inteligentnú domácu záhradku je možné umiestniť kdekoľvek, dokonca ju môžete umiestniť aj na mieste bez slnečného žiarenia. Rozmery sú 40,5 x 21 x 34 centimetrov,  mal by byť umiestnený v blízkosti zásuvky.

Materiál a konštrukcia:

GreenBox je vyrobené z eticky získavaného európskeho brezového dreva, ktoré počas výrobného procesu prechádza rozsiahlymi záťažovými testami. Navyše nie je v priamom kontakte s vodou. Elektrické komponenty GreenBoxu sú certifikované nezávislými laboratóriami CE a EMC a pri správnom používaní nepredstavujú nebezpečenstvo požiaru. Plastom sa GreenBox vyhýba všade, kde je to možné. Ak je v GreenBoxe niekede použitý plast, kvôli tomu, že je to nevyhnutné, je použitý iba 100% recyklovaný a recyklovateľný plast.